تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - یادداشت – رضا میرزاییان (مسئول روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی) فردایی که می تواند امید آفرین باشد
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

یادداشت – رضا میرزاییان (مسئول روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی) فردایی که می تواند امید آفرین باشد

یکشنبه 27 فروردین 1396 20:15

نویسنده : حمیدرضا مومنی
اعتناء و برنامه محوری بمنظور پشتوانه سازی و نگاه وِیژه به ورزش پایه یکی از مولفه هایی است که باعث می شود فردایی روشن رقم بخورد وقوت قلب عمیق شود.
خوشبختانه این مسیر موفقیت آمیز در انجمن دارت نیز دراولویت قرار گرفته و از سال گذشته و پس از حضور تیم ملی بزرگسالان در رقابتهای آسیایی ژاپن ، مسوولان این رشته پرطرفدار تصمیم گرفتند بطور جدی وارد فاز جوانگرایی شوند .
در این راستا ، ابتدا چرخ اردوی آماده سازی تیم های ملی جوانان ( پسر و دختر) کشورمان بحرکت در آمد بطوریکه اکنون ، شش مرحله از اردوی این تیم های آینده ساز سپری شده و قرار است بهترینها به مسابقات جهانی "کوبه" ژاپن اعزام شوند .
اما در کنار این مهم ، نگاه خاص انجمن دارت به فردا قابل تحسین است و می تواند آینده این رشته جالب را بیمه کند .
حمید آذرپور رییس انجمن دارت در این خصوص به سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی تصریح کرد : ما نگاه عمیقی به جوانگرایی و رنسانس در دارت داریم و بدون شعار و با جدیت وارد این آیتم شده ایم .
حرکت جدی ما با تشکیل تیم های ملی جوانان استارت خورد و به موازات آن تلاش کرده و می کنیم تا در تمامی استانها ، این نگاه به شکلی مناسب ادامه داشته باشد .
وی می افزاید : قطعا در کنار توجه به رده بزرگسالان ، اولویت کارهای ما توجه به نسل جوان و مستعد است و ما پشتوانه سازی را ملکه ذهن خود کرده و این استراتژی را در پرتو همدلی و برنامه محوری به پیش خواهیم برد.
منبع : سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی http://www.ifsafed.com


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -