تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - اردوی آمادگی تیم های ملی دارت جوانان از ایستگاه ششم گذشت حمید رضا مومنی : انگیزه دارت اندازان جوان قابل توصف نیست
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

اردوی آمادگی تیم های ملی دارت جوانان از ایستگاه ششم گذشت حمید رضا مومنی : انگیزه دارت اندازان جوان قابل توصف نیست

یکشنبه 27 فروردین 1396 19:12

نویسنده : حمیدرضا مومنی

مرحله ششم اردوی آماده سازی تیم های ملی دارت جوانان کشورمان که در شهرستا ن کرج جریان داشت ، به پایان رسید که به باور سرمربی این تیم ، انگیزه و رقابت ملی پوشان قابل تحسین است بطوریکه نمی توان به راحتی برای انتخاب بهترینها تصمیم گیری کرد .
حمیدرضا مومنی در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی افزود : در اردوی اخیر ، 11 ملی پوش پسر و 10 بازیکن خانم حضور داشتند که خوشبختانه نشان دادند که خمیر مایه کار را دارند و می توانند پشتوانه های خوبی برای فردای دارت باشند .
وی اضافه کرد : اردوی هفتم ، اردیبهشت ماه در همین شهرستان خواهد بود که 7 ملی پوش پسر و 7 بازیکن خانم ( جمعا 14 نفر ) در این مرحله از اردو حضور خواهند داشت . البته هنوز در خصوص حذف نفرات تصمیم گیری نکرده ایم زیرا همگی شرایط خوبی دارند و خوشبختانه انگیزه و انرژی آنها قابل توصیف نیست .
مومنی در ادامه گفت : آخرین اردوی مقدماتی خردادماه برگزار می شود و تمرینات آماده سازی ملی پوشان جوان ، در فاز نخست پایان می یابد و ما مرحله اصلی اردو را با حضور دو ملی پوش آقا و دو ملی پوش خانم ( نفرات اعزامی به ژاپن ) از تیرماه آغاز خواهیم کرد .
سرمربی تیم های ملی جوانان دارت با تاکید بر اینکه بهترینها را به مسابقات جهانی ژاپن اعزامی می کنیم ، افزود: استراتژی انجمن دارت برای بها دادن به نسل جوان و مستعد قابل تحسین است و امید است که بتوانیم برای فردایی امید آفرین ، آستین همت بالا بزنیم و پشتوانه های خوبی را تربیت کنیم .
شایان ذکر است مسابقات جهانی دارت مهرماه سال 96 در شهر "کوبه" ژاپن برگزار می شود و قرار است چهار ملی پوش کشورمان متشکل از دو دارت انداز آقا و دو ملی پوش خانم در آن حضور یابند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1396 19:13