تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - آ ذر پور: رییس فدراسیون جهانی دارت بزودی به تهران می آید جوانگرایی و پشتوانه سازی در اولویت قرار دارد / دومین دوره مسابقات بین المللی اوپن شیراز سال 96 برگزار می شود
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

آ ذر پور: رییس فدراسیون جهانی دارت بزودی به تهران می آید جوانگرایی و پشتوانه سازی در اولویت قرار دارد / دومین دوره مسابقات بین المللی اوپن شیراز سال 96 برگزار می شود

دوشنبه 6 دی 1395 16:27

نویسنده : حمیدرضا مومنی
رییس انجمن دارت با تاکید بر جوانگرایی و پشتوانه سازی در این انجمن گفت : رایزنی و پیوند قوی با فدراسیون جهانی دارت ، توجه خاص به لیگ خلیج فارس ، برنامه ریزی بمنظور حضوری پرقدرت در مسابقات آسیایی کره جنوبی و میزبانی دومین دوره رقابتهای بین المللی اوپن شیراز از جمله اولویت های انجمن دارت به شمار می رود.
" حمید آذرپور" در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد: مسابقات آسیایی اخیر در اوزاکای ژاپن بر ای ما درس های گرانبهایی در برداشت و تصمیم گرفتیم از همین حالا نگاه ویژه ای به جوانگرایی و پشتوانه سازی داشته باشیم ، لذا اردوی آمادگی تیم ملی جوانان با جدیت در حال برگزاری است تا دارت اندازان مستعد بتوانند خود را برای رقابتهای جهانی ژاپن آماده کنند.
وی افزود : هدف این است که این جوانان را برای فردایی بهتر آماده کنیم و آنها را برای مسابقات آسیایی 2018 کره جنوبی ساخته و پر داخته نماییم . البته ما منکر تجربه نیستیم ولی نگاه جدی ما به جوانان آتیه دار است و سرمایه گذاری در این بخش در اولویت خواهد بود.
رییس انجمن دارت درادامه به رایزنی با فدراسیون جهانی دارت اشاره کرد و گفت : دراین راستا با " بیل هاتر " رییس کانادایی فدراسیون جهانی دارت ارتباط خوبی انجام شده و قرار است ایشان تا قبل از پایان سال 95 به تهران سفر کند.
وی از برنامه های انجمن دارت ایران ابراز خوشبینی کرده و هدف ما این است که بتوانیم با همکاری با فدراسیون جهانی ، از تعامل بیش از پیش این فدراسیون استفاده کنیم .
وی اضافه کرد : دومین دوره مسابقات بین المللی اوپن شیراز نیز مرداد ماه سال 96 برگزار می شود که ستادی برای برگزاری مطلوب این رقابتها تشکیل داده ایم و بنا داریم چند دارت انداز حرفه ای و نام آشنای خارجی نیز در آن شرکت کنند و به همین منظور جوایز نقدی دلاری نیز در نظر خواهیم گرفت.
آذرپور همچنین تاکید کرد : حضور در میادین معتبر بین المللی برای دارت اندازان ما بخصوص نسل جوان از دیگر برنامه های مهم به شمار می رود و هدف ما این است که حداقل سالی دوبار در این مسابقات مهم حضور یابیم .
رییس انجمن دارت در ادامه نگاه ویژه به مسابقات لیگ جام خلیج فارس را از دیگر اولویت های این انجمن دانست و گفت : این مسابقات باعث می شود تا دارت اندازان مختلف کشور در رقابتهای منطقه ای شرکت کنند و طبعا از دل این پیکارها می توانیم نفرات شایسته و خوبی را شناسایی کنیم .
وی با اشاره به اینکه 27 استان در رشته دارت فعال هستند ، گفت : قرار است بزودی تخته دارت های استاندارد از خارج از کشور ابتیاع شود که قطعا آنها را بین استانهای فعال تقسیم خواهیم کرد .
آذرپور در پایان از توجه و نگاه ویژه محمد علیپور به دارت تشکر کرد و ابراز امیدواری نمود که با حمایت بیش از پیش مسوولان ، بتوانیم این رشته پرطرفدار را در ابعاد همگانی و قهرمانی بسط و گسترش بدهیم .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -