تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - نشست صمیمانه اعضای انجمن دارت کشور با مهندس وحیدزاده عضو محترم هیات رئیسه انجمن 
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

نشست صمیمانه اعضای انجمن دارت کشور با مهندس وحیدزاده عضو محترم هیات رئیسه انجمن 

یکشنبه 29 فروردین 1395 17:07

نویسنده : حمیدرضا مومنیاعضای انجمن دارت به همراه ریاست این انجمن روز شنبه 28 فروردین ماه سالجاری در نشستی صمیمانه با مهندس مصطفی وحیدزاده عضو محترم هیات رئیسه انجمن و مدیر عامل محترم سایپا یدک در سالن جلسات آن شرکت، دیدار و گفت و گو کردند.


به گزارش روابط عمومی در ابتدای جلسه حمید آذرپور ریاست انجمن دارت کشور روند اجمالی و گزارش مبسوطی را از عملکرد ، برنامه ها و پیشرفت های دارت در طی 3 ماهه اخیر از لحاظ کمی و کیفی ارایه نمود و گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، برگزاری سمینار کمیته های استانی، انتصاب مسولان کمیته های فنی- تخصصی، دیدار و نشست با کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و مدیران صدا و سیما و ... از جمله برخی از عملکرد این انجمن در طی 2 الی 3 ماه اخیر بود.
ریاست انجمن دارت کشور با تشکر از زحمات تیم مدیریتی شرکت سایپا یدک در طی این مدت از انجمن دارت، خواستار ادامه لطف و محبت این شرکت جهت توسعه ورزش دارت شد.
مصطفی وحیدزاده عضو هیات رئیسه انجمن دارت کشور و مدیر عامل محترم سایپا یدک ضمن خیر مقدم گفت: بنابر اعتقاد و علاقه شخصی و همچنین مسولیت اجتماعی که هر شخص نسبت به جامعه و کشور خود دارد تصمیم گرفتم که همراه و حامی ورزش کشور به طور عام و به طور خاص رشته بسیار جذاب و مفرح دارت باشم.
وی ادامه داد: در این شرایط سخت اقتصادی که در پی تحریم های ناجوانمردانه و غیر منصفانه بر کشور ما اعمال شده است، تنها ورزش است که می تواند در  ایجاد حس آرامش  روحی و برطرف کردن استرس به جامعه در عبور از بحران کمک کند.
عضو هیات ریسه انجمن دارت کشور تاکید کرد: دارت یک ورزش خانوادگی است و شعار همه با هم صنعت ، ورزش و خانواده می تواند شعار خوبی برای همدلی و همسویی در جهت شادابی و سلامت جامعه و به خصوص خانواده صنعت کشور باشد.
این مقام مسوول ادامه داد: با توجه به فضای کمی که برای این رشته مورد نیاز است ،خانواده های ایرانی میتوانند با آشنایی با رشته مفرح دارت و دوری از سرگرمی های کاذب باعث استحکام  ، آشنایی با کار تیمی و  اصالت بخشیدن به خانواده شوند.
در پایان این نشست با اهدای لوحی با امضای ریاست انجمن و کلیه مسولان دارت کشور از زحمات مهندس مصطفی وحید زاده  تقدیر و تشکر شد.
شایان ذكر است كه در ادامه این نشست جناب آقای تبریزی معاون اداری مالی شرکت سایپا یدک نیز حضور داشتند و اعضای حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداخته و آمادگی خود را جهت هر گونه همكاری بیشتر به منظور ارتقاء و پیشبرد اهداف دارت  اعلام نمودند . 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 29 فروردین 1395 17:08