تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - با برگزاری جام برترین ها پرونده مسابقات دارت در سال 94 بسته شد
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

با برگزاری جام برترین ها پرونده مسابقات دارت در سال 94 بسته شد

شنبه 28 فروردین 1395 15:32

نویسنده : حمیدرضا مومنی

با برگزاری جام برترین ها در روز های پنج شنبه و جمعه 26 و 27 فروردین ماه در خانه دارت شهید کشوری پرونده مسابقات دارت در سال 94 بسته شد.
به گزارش روابط عمومی؛ سومین دوره مسابقات جام برترین ها  با حضور 64 بازیکن در دو بخش آقایان و خانم ها برگزار شد که در پایان در بخش آقایان رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس که پیش از این نیز توانسته بود قهرمان لیگ برتر کشور در سال گذشته شود در یک مسابقه زیبا حسین اعرابی بازیکن قدرتمند اصفهانی را با نتیجه 7 بر 5 شکست داده و بر سکوی قهرمانی بایستد. در این دوره داریوش خورشیدی از استان فارس و مختار بهشتی بازیکن یزدی به طور مشترک بر سکوی سوم تکیه زنند.مختار بهشتی با راهیابی به جمع 4 نفر برتر این مسابقات توانست خود را به اردوی  انتخابی تیم ملی در سال جاری برساند.

در بخش بانوان نیز ساناز برمشوری از استان فارس توانست ساجده احمدی  بازیکن قدرتمند گلستانی و مدافع عنوان قهرمانی اولین و دومین دوره جام برترین ها را با نتیجه 6 بر 3 شکست داده و بر سکوی قهرمانی بایستد. در این دوره مهتاب صادقی از استان کهگیلویه و بویراحمد  و مدینه ملک حسینی بازیکن گلستانی به طور مشترک بر سکوی سوم تکیه زنند و با راهیابی به جمع 4 نفر برتر این مسابقات توانستند خود را به اردوی انتخابی تیم ملی در سال جاری برساند.

گفتنی است حمید آذرپور در بازدید از این مسابقات ضمن تشکر از تمامی کسانی که در طی سال 94  از مسولان برگزاری، روسای دارت استانها، میزبانان مسابقات و کلیه بازیکنان که تمام تلاش خود را در جهت برگزاری کلیه مسابقات با تمام تنگناها و مشکلات داشتند،  اظهار امیدواری کرد که با برنامه ریزی و پشتکار بتوانیم کلیه مسابقات پیش بینی شده در تقویم سال جاری را با تلاش همه علاقمندان به این رشته جذاب در سطح کشور باشکوه هرچه بهتری  برپا کنیم.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 28 فروردین 1395 15:32