تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - نشست صمیمانه خانواده دارت با رییس فدراسیون انجمن های ورزشی / محمد علیپور: دارت در مسیر پیشرفت قرار گرفته است / حمید آذرپور: همدلی در انجمن دارت حرف اول را می زند
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

نشست صمیمانه خانواده دارت با رییس فدراسیون انجمن های ورزشی / محمد علیپور: دارت در مسیر پیشرفت قرار گرفته است / حمید آذرپور: همدلی در انجمن دارت حرف اول را می زند

چهارشنبه 18 فروردین 1395 11:41

نویسنده : حمیدرضا مومنی

رییس فدراسیون انجمن های ورزشی در نشست صمیمانه با خانواده دارت ضمن تاکید بر اینکه این رشته مهیج و پرطرفدار در مسیر پیشرفت قرار گرفته ، از مدیریت خوب مسوولان تازه این انجمن قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود که دارت بتواند بیش از پیش در عرصه همگانی و قهرمانی به موفقیت برسد.
محمد علیپور در این نشست که در محل فدراسیون انجمن های ورزشی برگزار شد ، گفت : خوشبختانه دارت در پرتو برنامه محوری " حمید آذر پور " رییس این انجمن و همدلی سایر مسوولان توانسته در مدت سه ماه اخیر بیلان جالب توجهی از خود بیادگار بگذرد و من اطمینان دارم که این رشته بتواند در سال 95 ، انتظارات را برآورده کند.
وی افزود: دارت پتانسیل خوبی در جامعه دارد وسازماندهی خوب مسوولان جدید این انجمن نشان از آن دارد که که باید به آینده این ورزش پرطرفدار خوشبین باشیم .
علیپور همچنین تصریح کرد : تلاش مسوولان انجمن در رفع حاشیه ها و ایجاد وفاق و همگرایی در نزد تمامی اعضای این انجمن را بفال نیک می گیرم و امید است که بتوانیم باحضور افراد خبره ای چون " حمید شایسته زاد " ، " مهدی شایسته " ، " حمیدرضا مومنی " و...قطار دارت را به ایستگاه موفقیت برسانیم .
++آذرپور: شعار نمی دهیم ، کار می کنیم
///////////////////////////////////////////////////
در ابتدای این نشست ، حمید آذرپور رییس انجمن دارت ضمن معرفی روسای کمیته ها و دیگر مسوولان این انجمن ، از حمایت محمد علیپور تشکر کرد و گفت : ما اصلا شعار نمی دهیم و قصد داریم بدون حاشیه و با قدرت تمام کار کنیم وخونی تازه در شریانهای دارت تزریق کنیم .
وی اضافه کرد : خوشبختانه فضای دوستانه و خوبی در انجمن دارت حاکم شده و هدف ما این است که برنامه ها را با مدیریت و تلاش مضاعف و طبق تقویم به پیش ببریم.
آذر پور همچنین گزارشی از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در تهران ، سمینار روسای کمیته استانهای سراسر کشور در کرج و دیگر برنامه های انجام شده را ارایه داد و تصریح کرد که سال 95 ، سال حرکت روبه جلوی دارت خواهد بود و من قول می دهم که در صورت حمایت بیشتر ، این رشته را هم در آیتم همگانی و هم در ابعاد قهرمانی به سمت توفیق هدایت کنیم .
براساس این گزارش ، در ادامه این جلسه، حمید شایسته زاد نایب رییس انجمن دارت از تمامی روسای کمیته ها و دیگر مسوولان انجمن دارت تقدیر کرد و گزارشی از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور ارایه داد که با تمجید محمد علیپور مواجه شد .
همچنین از مهدی شایسته مشاور اجرایی و مازیار موسوی رییس کمیته فنی انجمن دارت به سبب تلاش در برگزاری خوب مسابقات قهرمانی کشور تقدیر شد و به آنها جوایزی اهداء گردید.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 18 فروردین 1395 11:42