تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - پیام نوروزی رییس انجمن دارت کشور
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

پیام نوروزی رییس انجمن دارت کشور

جمعه 28 اسفند 1394 17:02

نویسنده : حمیدرضا مومنی
حمیدآذرپور رییس انجمن دارت کشور در پیامی به مناسبت فرارسیدن نوروز سال 1395 رشته ورزشی دارت را در مسیر پیشرفت و برنامه مداری  توصیف کرد و خواستار توجه و مشارکت همه خانواده بزرگ دارت به این امر به عنوان نقطه مشترک جهت همدلی، دوستی و محبت شد.

به گزارش روابط عمومی، متن این پیام به شرح زیر است:


بنام خداوند جان آفرین   

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

سپاس آفریننده یکتا را که مجالی فراهم آورد تا در این جشن طبیعت، صمیمانه ترین تبریکات خود و همکارانم را تقدیم خانواده بزرگ دارت نمایم.
 رشته ورزشی دارت نقطه علاقه مشترکی است که توانسته ما را دور هم جمع کند و دوستان و دوستی های تازه ای را برای ما به ارمغان بیاورد. بیش از یک ده از ورود این رشته ورزشی به کشور می گذرد و امروزه این رشته ورزشی هنوز نتوانسته است راه خود را آنچنان که بایسته و شایسته علاقه مندان است، پیدا کند.
با نگاهی امید بخش به آینده، امید داریم با عنایت و الطاف الهی و با راهبرد، برنامه ریزی و تدبیر مدیریتی تیم جدید و همدلی تمامی دوست داران این رشته ورزشی بتوانیم دینمان را به این رشته جذاب ادا کنیم و برای تحقق آن از هیچ کوششی دریغ ننماییم.
سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی پیشکسوتان، روسای کمیته های دارت استا ن ها، مربیان، داروان، بازیکنان و تمام خانواده بزرگ دارت تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینمایم. عید بر همگان مبارک.
حمیدآذر پور رییس انجمن دارت کشور


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -