تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - لیگ دسته یک و برتر دارت 1 و 2 بهمن در تهران
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

لیگ دسته یک و برتر دارت 1 و 2 بهمن در تهران

سه شنبه 29 دی 1394 11:38

نویسنده : حمیدرضا مومنی
دومین مرحله دور برگشت رقابتهای لیگ دسته یک و برتر دارت مردان و زنان روزهای پنجشنبه و جمعه 1 و 2 بهمن در خانه دارت مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، طبق برنامه روز پنجشنبه 1 بهمن ماه 94 دارت اندازان بانوی لیگ دسته یک کشور به مصاف یکدیگر می روند ، هم اکنون در جدول مسابقات دسته یک بانوان کشور اطهر عابدینی از استان اصفهان با 72 امتیاز در صدر، طاهره یدالله زاده از استان مازندران با 68 امتیاز در رده دوم، آسیه گل آرا از استان مرکزی با 52 امتیاز در رده سوم و سحر نوچیان از استان تهران با 48 امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارند.
همچنین لیگ برتر بانوان نیز در همان روز برپا می شود. هم اکنون در جدول امتیازی ساجده احمدی از گلستان با 37 امتیاز در جایگاه اول و سونیا جرجانی از تهران با 35 امتیاز در جایگاه دوم ، دنیز هشتبران از تهران با 33 امتیاز در جایگاه سوم و پس از ایشان مدینه ملک حسینی از استان گلستان با 32 امتیاز در جایگاه چهارم لیگ برتر دارت بانوان ایران قرار دارند.
اما روز جمعه آقایان دارت انداز لیگ دسته یک کشور در دو گروه الف و ب به مصاف یکدیگر می روند ، هم اکنون در جدول گروه الف امیرمهدی امینی از استان البرز با 26 امتیاز در صدر جدول و میثم احمدیان از استان تهران با 24 امتیاز در رده دوم و پس از ایشان مجید زورمند از استان تهران با 21 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارند ، در گروه ب این لیگ نیز سعید رادمهر از استان مرکزی با 26 امتیاز در صدر ، مازیار ایرجی از استان هرمزگان با 24 امتیاز رده دوم و مهدی سیفی از تهران با 21 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته اند.
همچنین لیگ برتر آقایان در همان روز و از ساعت 14:00 آغاز می شود. در جدول مسابقات لیگ برتر آقایان کشور مجید زنگنه از استان تهران با 30 امتیاز در صدر جدول ،شاهین حسینی و رحیم هاشمی شیرازی از استان فارس با 29 امتیاز و به دلیل تفاضل لگ در جایگاه های دوم و سوم و پس از ایشان حسین اعرابی از استان اصفهان و مختار بهشتی از یزد با 26 امتیاز و بدلیل تفاضل لگ در جایگاه چهارم و پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 دی 1394 11:40