تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - سرپرست جدید انجمن دارت : استفاده از دانش و تجارب پیش کسوتان در اولویت کار ماست / بزودی یک مکان ویژه برای انجمن دارت راه اندازی می کنیم
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

سرپرست جدید انجمن دارت : استفاده از دانش و تجارب پیش کسوتان در اولویت کار ماست / بزودی یک مکان ویژه برای انجمن دارت راه اندازی می کنیم

یکشنبه 20 دی 1394 10:02

نویسنده : حمیدرضا مومنی
سرپرست جدید انجمن دارت با تاکید بر اینکه برای رسیدن به اهداف مورد نظر از تجارب و راهکارهای پیش کسوتان این رشته مهیج و پرطرفدار استفاده خواهد شد ، گفت : قرار است بزودی نشستی با این عزیزان داشته باشیم و سپس از دیدگاههای روسای کمیته های استانها نیز بهره خواهیم گرفت تا بتوانیم در سایه تبادل اندیشه و تعامل ، برای سال آینده یک تقویم مناسب و اکتیو تنظیم کنیم .
حمید آذر پور در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی افزود: بی شک درهر مجموعه ای باید از دانش بزرگان سود برد و بنده به این مهم پایبند هستم و معتقدم که باید بمنظور بسط و گسترش دارت در ابعاد قهرمانی و همچنین همگانی ، از نظرات این عزیزان استفاده کرد .
وی افزود : یکی دیگر از برنامه های مهم انجمن ، راه اندازی یک مکان ویژه است که در این رهگذر قرار است یک مکان مناسب در مجموعه ورزشی شهید کشوری تهران در اختیار ما قرار گیرد که هم اکنون در حال رتق و فتق کارها هستیم تا بتوانیم سریعا یک مجموعه آبرومند را آماده کنیم . جا دارد ازهمکاری و مساعدت آقایان مصطفی مدبر مدیریت محترم شرکت تجهیز و سید حسین طباطبایی مدیریت مجموعه ورزشی شهید کشوری تشکر کنم که در این خصوص ما را یاری کردند.
سرپرست جدید انجمن دارت در ادامه گفت : عنایت ویژه به مقوله آموزش و همچنین توجه به مسابقات لیگ و پشتوانه سازی نیز از اولویت برنامه های انجمن دارت است که در این راستا برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم .
وی در خاتمه ضمن تشکر از حمایت محمد علیپور از انجمن دارت اظهار داشت : امید است که با حمایت بیش از پیش مسوولان بتوانیم خونی تازه در شریانهای این رشته پرطرفدار جاری کنیم که البته نقش رسانه ها برای پیشرفت روز افزون دارت نقش موثری ایفا خواهد کرد .
گفتنی است حمید آذر پور که از حقوقدانان کشور است پیش از این مسولیت های مختلفی در وزارت ورزش از جمله معاون اداری مالی مجموعه ورزشی انقلاب ، مدیر کل مجموعه ورزشی انقلاب ، رئیس هیات گلف استان تهران و نایب رئیسی فدراسیون گلف کشور را داشته و در حال حاضر مشاور حقوقی ثبتی ریاست محترم کمیته المپیک نیز می باشد .


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -