تبلیغات
darts iran (دارت ایران - حمیدرضا مومنی) - خانه دارت استان خراسان رضوی به زودی کلنگ می خورد
در کوی نیک نامان ما را گذر نباشد/ گرتو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

خانه دارت استان خراسان رضوی به زودی کلنگ می خورد

یکشنبه 22 آذر 1394 16:26

نویسنده : حمیدرضا مومنی
در دیدار رئیس انجمن دارت با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مسئولان هیات این استان برای ساخت خانه دارت استان برنامه ریزی‌های لازم انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، احمد اسدزاده رئیس انجمن دارت کشور به همراه محمد رضا شیخ زاده رئیس هیات انجمن های ورزشی خراسان رضوی، محسن قهرمانی دبیر هیات انجمن های ورزشی استان، هانیه امانی نایب رئیس هیات و مسعود قاسمی رئیس کمیته دارت خراسان رضوی با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.
رئیس انجمن دارت کشور ضمن تشکر از مسوولان هیات استان در رابطه با اشاعه ورزش دارت گفت: خراسان رضوی دارای ظرفیت های بسیار بالایی است و امروزه شاهد رشد و موفقیت این رشته بسیار مفرح و همگانی هستیم که شاهد عینی آن علاقه مندان بسیار در این استان و برگزاری مسابقات داخلی، مسابقات ادارات و برنامه های مدونی که ارائه شده می باشد.
وی ابراز علاقه مندی کرد که با حمایت مدیر کل استان خراسان رضوی با توجه به جذب بالای توریسم و صنعت هتل که در این استان بسیار فعال هست، می شود میزبانی مسابقات بین المللی و ملی را عهده دار شد و در اینراه این انجمن هم از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
در ادامه همچنین کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گفت: کمیته دارت استان فعال می باشد و علاقه مندان بسیاری از جمله کارکنان دولتی و کارکنان اداره ورزش و جوانان را هم جذب کرده و می توان سرمایه گذاری کلان انجام داد تا ان شاالله حرف اول را در سطح کشور بزنیم.
وی با اشاره به شرکت دو بانوی خراسانی در مسابقات دارت 2015 جهانی گفت: ظرفیت استان بسیار بالا است و به کمیته دارت استان ماموریت داد تا ضمن برگزاری جلسات تخصصی با رئیس و کارشناسان دفتر فنی، زمینی مناسب را برای افتتاح خانه دارت استان در نظر بگیرند و از نظر فنی نظرات خود را ارایه دهند تا به زودی بتوان خانه دارت استان را راه اندازی کرد.
در ادامه رئیس هیات و دبیر هیات استان هم به بحث و تبادل نظر پرداختند و در دیداری جداگانه با هوشنگ ولی پور معاون توسعه امور ورزش دیدار و به تبادل نظر پرداختند. هوشنگ ولی پور ضمن تشکر از فعالیت هیات انجمن های ورزشی از جمله کمیته دارت استان و دیدار با مدیر کل و استاندار و همچنین مسوولان هیات ابراز امیدواری کرد اتفاقات بسیار خوبی در دارت استان شاهد باشیم.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 22 آذر 1394 16:27